Služby

Cílem naší společnosti je komplexní řešení zahrady jako celku. Pokud přemýšlíte o stavbě nového domu nebo přestavbě staršího, je dobré se zamyslet nad jeho propojením s okolním prostředím(ne terénem - po našem odchodu to určitě obyčejný terén nebude). Prostředí zahrady můžeme navrhnou, vytvořit, ale vždy je zapotřebí brát ohled na to, pro koho to celé je. Po mnoha letech činnosti naší společnosti jsme schopni vytvořit zahradu Vašich snů. Dnešní doba opravdu nabízí nepřeberné množství technických vymožeností, je jen otázkou, jaké hranice chcete pokořit. My Vám zajistíme, že vše bude fungovat, a že Vaše zahrada pro Vás nebude představovat psychickou zátěž, protože základní náplní naší společnosti je jak realizace, tak vytvoření servisu a údržby na vytvořené projekty. Snad právě proto se v naší společnosti nesetkáte s nekvalitními výrobky pochybných firem. Ke svým dodavatelů pravidelně jezdíme a absolovujeme kurzy  a školení na práci a instalaci jejích výrobků. Naše firma zajišťuje:

1) Projekt

2) Zahrádkářské práce

3) Hydroizolace

4) Vodní díla

5) Filtrace

6) Úprava vody

7) Závlahové systémy Hunter

8) Elektroinstalace

9) Střešní systémy

10) Pěstování vlastních rostlin

11) Roubované rostliny - ověřený dodavatel

12) Pokládka trávníkových koberců


 

Zahradnické práce

Nabízíme kompletní zahradnické práce od návrhu projektu včetně vizualizace, přes kompletní výstavbu jiné práce až po konečnou úpravu Vaší zahrady. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z vás.

Údržba

Bez kvalitní a trvalé údržby i ty nejlépe založené zahrady rychle ztrácí svoji krásu a vysázené rostliny snadno hynou. Proto využijte naší nabídky trvalé údržby! Naše firma provádí údržbu všech typů zahrad od takových, které náleží k rodinným domkům až po velké průmyslové objekty. Zajistíme vám komplexní péči, aby vaše zahrada vypadala stále perfektně a svěže.

             Založeni nové společnosti 

 BLUESTONE OFFICE S.R.O

 

 

 

   

MINORITNÍM VLASTNÍKEM BLUESTONE OFFICE s.r.o   p.HRUBÝ

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BLUESTONE OFFICE s.r.o., zakázáno. Provozovatelem serveru BLUESTONE OFFICE s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 04131134, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 243012

https://www.youtube.com/watch?v=yISdTvCRA4s&feature=youtu.be